Канікули
  • Register

№ п/п

ЗМІСТ ЗАХОДІВ

 

 

Час проведення

Вікова категорія дітей

Відповідальний

Понеділок - 26.10.15

1

Настільний теніс, бадмінтон

 

7-11 кл.

Ніщик С.М.

2

Екскурсія до пам’ятників героїв Світової війни

11.00

1 - 4 кл.

Тельнова Н.В.

3

Робота книжкової лікарні

11.00

5 – 7  кл.

Степанова Д.С.

4

Робота екскурсійного маршруту «Соколята встають на крило»

11.00

6 – 11кл.

Єгорова Н.І.

Моря В.А.

5

Засідання шкільних гуртків «Джерельце»

12.00

1 – 11  кл.

Рябушкіна О.В.

 

6

Рейд «Канікули»

15.00

1 - 11 кл

Марчик О.С.


 

 

Вівторок - 27.10.15

 

1

Робота екскурсійного маршруту «Соколята встають на крило»

10.00

6 – 11 кл.

Єгорова Н.І.

Моря В.А.

 

2

Конкурс малюнків: «Україна очима  дітей»

10.00

1-5 кл.

Семенець Т.Ф.

Теслюк Г.О.

 

3

«Осіння казка» розважальна програма            

11.00

1 – 4 кл.

Пугач Н.В.

 

4

«Хуторок ідей» засідання активу шкільного самоврядування

11.00

5-11 кл.

Ніщик С.М.

 

5

Робота  шкільних гуртків: «Дивограй» та «Яскрава палітра»

12.00

1 – 11кл.

Леончик Є.О.

Теслюк Г.О.

 

6

Рейдові заходи по торговим точкам Військового містечка -33

14.00-15.00

1-11 кл.

Марчик О.С.

Шевченко Т.Г.

 

Середа – 28.10.15

 

1

Екскурсія до Довгинцівського дендрарію

 

11.00

1-4 кл.

Потапенко І.М.

 

2

Перегляд відеоролика «Так хочеться жити»

11.00

7 – 11 кл.

Семенець Т.Ф.

 

3

Засідання краєзнавчого гуртка «Джерельце»

12.00

1 – 4  кл.

Рябушкіна О.В.

 

4

Засідання соціально-реабілітаційного  гуртка «Один до одного»

12.00

8 -11 кл.

Регуш Л.В.

 

5

Рейд «Дозвілля»

14.00

1-11 кл.

Шевченко Т.Г.

 

Четвер - 29.10.15

 

1.

Екскурсія до Музею залізничників

10.00

1-4 кл.

Рябушкіна О.В.

 

2

Змагання з підтягування

10.00

7-11

Леончик Є.О.

 

3

Знайомство з життям видатних людей:  «Життєвий та творчий  шлях Т.Г.Шевченка».

11.00

5 – 7 кл.

Семенець Т.Ф.

Гордієнко С.А.

 

4

Похід до Довгинцівського дендропарку

12.00

6 – 7 кл.

Живага О.В.

 

5

Відкрите засідання  шкільного гуртка «Дивограй»

12.00

4 – 8кл.

Леончик Є.О.

 

П’ятниця - 30.10.15

 

1

Змагання з баскетболу

10.00

8-11 кл

Леончик Є.О.

 

2

«Золота осінь»  конкурс загадок

11.00

1-4 кл.

Птах Л.О,

 

3

Екскурсія та покладання квітів до дошки пошани загиблих воїнів АТО та Небесної сотні

11.00

5-6 кл.

Теслюк Г.О.

Партика К.В.

 

4

Тренінг  «Профілактика суїцидів»

11.00

8-11 кл.

Регуш Л.В.

 

5

Урок мужності. Перегляд відеоролика: «Хоробрі серця»

12.00

8 – 11 кл.

Семенець Т.Ф.

 

6

Виїзне засідання гуртка «Яскрава палітра»

Малювання осіннього парку

12.00

1-8 кл.

Теслюк Г.О.

 

7

Рейдові заходи по торговим точкам мікрорайону школи

14.00-16.00

5-11 кл.

Марчик О.С.

Шевченко Т.Г.

 

8

Робота консультпункту для батьків

 

16.00

1-11 кл.

Шевченко Т.Г.