Канікули
  • Register

Час

проведення

 

Клас

Заходи

Відповідальні

 

Понеділок 28.12.2015

10.00

4-6 кл.

Книжкова лікарня

Семенець Т.Ф.

 

1-11 кл.

Відвідування вистави «Карлик Нос»  в Академії руху

Рябушкіна О.В.

10.00

8, 11 кл.

Змагання з баскетболу

Леончик Є.О.

11.00

1-7 кл.

Гра-подорож по зимовим казкам «Новорічний балаганчик»

Партика К.В.

12.00

1–11  кл.

Розваги біля новорічної ялинки

Ликова В.К.

12.00

7 -11 кл.

Засідання соціально-реабілітаційного гуртка «Один до одного»

Регуш Л.В.

12.00

1-4 кл.

Засідання краєзнавчого гуртка «Джерельце»

Рябушкіна О.В.

15.00

1-11 кл.

Рейд «Дозвілля»

Марчик О.С.,

Шевченко Т.Г.

Вівторок 29.12.2015

10.00

5-11 кл.

Майстер-клас «Новорічна іграшка»

Ніщик С.М.

11.00

4-11 кл.

Святково-розважальна програма «На порозі Новий рік»

Сіпко М.Ю.

12.00

1 –11 кл.

Розважальна програма біля новорічної ялинки «Зимові ігри»

Степанова Д.С.

12.00

2- 8 кл.

Новорічне засідання гуртка образотворчого мистецтва  «Яскрава палітра»

Теслюк Г.О.

12.00

4-6 кл.

Новорічні посиденьки вокального  гуртка «Дивограй»

Леончик Є.О.

Середа 30.12.2015

10.00

7-8 кл.

Тенісний турнір

Леончик Є.О.

11.00

1 -11 кл.

Ігрова програма біля ялинки «Зимонька-зима»

Піценко А.М.

12.00

1-4 кл.

Екскурсія вулицями рідного міста

Рябушкіна О.В.

12.00

7 -11 кл.

Засідання соціально-реабілітаційного гуртка «Один до одного»

Регуш Л.В.

12.00

1-4 кл.

Засідання краєзнавчого гуртка «Джерельце»

Рябушкіна О.В.

Четвер  31.12.2015

10.00

3-8 кл.

Екскурсія до зимового дендрарію «Пригоди у чарівному лісі»

Теслюк Г.О.

11.00

1 – 4 кл.

Розваги біля ялинки «Зірковий слід»

Марчик О.С.

12.00

1- 4 кл.

Засідання вокального гуртка «Дивограй»

Леончик Є.О.

14.00

1 –11 кл.

Рейд «Діти вулиці»

Марчик О.С.

Понеділок 04.01.2016

10.00

1-11 кл.

Розважально-пізнавальна програма «Різдвяна зірка»

Пугач Н.М.

11.00

6 - 8 кл.

Різдвяні колядки «Коляд, коляд, колядниця…»

Семенець Т.Ф.

Живага О.В.

12.00

7 -11 кл.

Засідання соціально-реабілітаційного гуртка «Один до одного»

Регуш Л.В.

12.00

1-4 кл.

Засідання краєзнавчого гуртка «Джерельце»

Рябушкіна О.В.

15.00

1-11 кл.

Рейдові заходи по торговим точкам Військового містечка -33

Марчик О.С.,

Регуш Л.В.

Вівторок  05.01.2016

10.00

2-6 кл.

Розважально-ігрова програма «Різдвяні посиденьки»

Потапенко І.М.

11.00

1-11 кл.

Розваги біля новорічної ялинки

Гордієнко С.М.

12.00

2- 8 кл.

Засідання гуртка образотворчого мистецтва  «Яскрава палітра»

Теслюк Г.О.

12.00

4-6 кл.

Засідання вокального  гуртка «Дивограй»

Леончик Є.О.

Середа 06.01.2016

10.00

4-7 кл.

Спортивно-ігрова програма «Мій веселий, швидкий м’яч»

Леончик Є.О.

12.00

1-11 кл.

Розважальна програма біля ялинки

Ніщик С.М.

12.00

7 -11 кл.

Засідання соціально-реабілітаційного гуртка «Один до одного»

Регуш Л.В.

12.00

4- 11 кл.

Робота краєзнавчого  гуртка «Джерельце»

Рябушкіна О.В.

15.00

1-11 кл.

Рейд «Дозвілля»

Марчик О.С.,

Шевченко Т.Г.