Канікули

На виконання рішення виконкому Криворізької міської ради від 11.11.2015 №432 «Про проведення міських новорічних свят», з метою організованого проведення змістовного відпочинку дітей під час новорічних і різдвяних свят у 2015/2016 навчальному році, виховання у молодого покоління поваги до національних цінностей, народних традицій, обрядів, в КЗШ №84 були сплановані та проведені на достатньому рівні заходи для учнів з урахуванням вікових особливостей та потреб школярів.

 

У КЗШ №84 під час проведення зимових канікул, було забезпечено дотримання правил безпечної поведінки учасниками масових заходів, вимог протипожежної безпеки, організовано контроль за зайнятістю учнів облікових категорій, їх участі у святкових заходах та щоденний облік місцезнаходження  учнів, які потребують особливої уваги.

 Канікули пройшли згідно плану, наочність якого була забезпечена заздалегідь. І учні, і їх батьки мали змогу своєчасно ознайомитись з комплексним планом заходів. Це і конкурси дитячої творчості, виставки новорічних ікебано, поздоровлень, малюнків „Зимовий вернісаж”, новорічні ранки, вечори, конкурс „Найкраще новорічне вбрання для класних дверей”, розважальні, спортивні заходи, в яких брали участь всі учні 1-11 класів.

  Активно працювала «Фабрика Діда Мороза», учнями школи було виготовлено новорічні ікебано, прикрашено витинанками вікна фасаду школи, новорічною атрибутикою двері у класні кімнати, вестибюлі на І та ІІ поверхах. 

  Учні школи під керівництвом досвідчених педагогів брали участь  25.12 у відкритті районного ялинкового містечка (34 чол.) та новорічної ялинки мікрорайону школи «Новорічне рандеву з Дідом Морозом та Снігуронькою»

   Школярі КЗШ № 84 брали участь у багатьох акціях:

«З Дідом Морозом у кожний дім» – привітали з Новим Роком:

 шефів ВЧД – 2  - (3 чол.);

дітей з дитячого садочку № 93 – (16 чол.);

жителів мікрорайону - (5 чол.);

свідка голодомору в Україні Потапенко М.М.. – (5 чол.);

батьківську громадськість – (87 чол.);

підготували фото звіт щодо волонтерської діяльності за 2015 рік – (9 чол.).

У цьому році кожного дня під час зимових канікул проводилися розважально-ігрові програми для  дітей та  жителів військового містечка біля місцевої новорічної ялинки. В іграх приймали участь як школярі так і діти дошкільного віку. Громадою містечка було приготовлено призи, які вчителі вручали учасникам ігор та конкурсів.

Діти пільгових категорій брали участь в районних і міських новорічних заходах і отримали новорічні подарунки:

-  до Дня Святого Миколая: - 6 дітей під опікою та піклуванням;

- участь у міському святі «Головна ялинка міста» (для обдарованих дітей) – 1 дитина;

- новорічний концерт та подарунки для дітей із сімей пільгових категорій – 35 подарунки.

Всього отримали подарунків – 42 дітей.

Цікаві форми роботи:

24.12.15 веселу, цікаву театралізовану казку показали для вихованців початкової школи учні 4 класу під керівництвом класного керівника Потапенко І.М. Дітям дуже сподобалося те, що у казці були присутні відомі герої (Баба Яга, Кощей Безсмертний, Змій Горинич, гноми), але у сучасному бачені. Крім того, вистава була пронизана цікавими іграми та конкурсами. Діти і гралися і водили хороводи, і зустрічалися із Дідом Морозом та Снігуронькою, але на сучасний лад. Захід був цікавий, веселий і непередбачуваний.

захоплюючу сучасну новорічну розважальну програму «Реальна казка, або підступи Баби Яги» підготувала  педагог-організатор школи Ніщик С.М. для учнів 5-11 класів (24.12.15);

конкурс на новорічне прикрашення класної двері (21.12.15), переможцями стали 3-й (кл. керівник Потапенко І.М.) та 7-й класи (кл. керівник Сіпко М.Ю.);

конкурс новорічних ікебано (22.12.15). Найкращим було визнано роботу «Новий рік наближається» 3-А класу (Птах Л.О.), «Королева свята» 5 класу (кл. керівник Теслюк Г.О.) та «Різдвяні янголи» 2-го класу (кл. керівник Рябушкіна О.В.);

різдвяні зустрічі гуртківців(образотворчого, суспільно-реабілітаційного, краєзнавчого, вокального гуртків)-  (52 чол.)

конкурс малюнків «Зимовий вернісаж» (14 чол.);

Кількість залучених дітей у районних та міських конкурсах, заходах – всього 14 чол.

- конкурс дитячої творчості «Зима іде – свята веде»  (4 чол.);

- новорічна міська шоу програма для лідерів учнівського самоврядування (1 уч.);

- новорічна районна шоу програма для лідерів учнівського самоврядування (1 уч.);

- районний конкурс авторських  ялинок (2 уч.);

- районний конкурс різдвяних вінків (3 уч.);

- районний парад Дідів Морозів та Снігуроньок (2 уч.)

- головна ялинка для обдарованих дітей  (1 уч.).

 Дітей, затриманих в рейдах, а також правопорушників під час зимових канікул серед учнів школи не було.