Новини

До 72-ї річниці визволення Кривого Рогу у нашій школі пройшли різні виховні заходи. Це і екскурсії до шкільного музею, і перегляд тематичних документальних  фільмів, і виховні години в усіх класах, на яких класні керівники використовували історичні дані про окупацію та визволення нашого міста, спогади авіаторів містечка, про бойовий шлях авіа гарнізону, комп’ютерні презентації, відеоматеріали, та ін…. Крім того, у фойє школи функціонувала виставка дитячих малюнків «Діти України за мир», а у бібліотеці – виставка тематичної літератури. Педагоги школи проводять систематичну та ціле направлену роботу у напрямку виховання патріотів нашої країни, покоління, яке знає і поважає історію і традиції  рідного краю та свого народу.   

 

Музей  Криворізького авіагарнізону у нашій школі – це місце, у якому живе історія, де діти можуть доторкнутися до історії, поринути у неї. У музеї проходять виховні заходи, екскурсії, зустрічі з ветеранами, свята. Ось і сьогодні, 22 лютого з нагоди 72-ї річниці визволення м. Кривого Рогу до нас завітали ветерани війни у Афганістані, вдови загиблих льотчиків, ветеран АТО Шилгаліс А.А., жителі мікрорайону, місцевий поет, ветеран-авіатор Солоп П.П. та кореспондент газети «Червоний гірник» Бухтіяров В.П. на екскурс в історію «Пам’ять в серцях поколінь». Вони ділилися з дітьми історіями про свою службу, згадували товаришів, розповідали про визволителів Кривого Рогу.   Із смутком згадали про буремні події на сході України та загиблого там випускника нашої школи Осташевського Олексія, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.  Діти були вражені почутим, а гості розчулені теплим прийомом. 

18 лютого в усіх класах нашої школи пройшли виховні заходи, приурочені Дню Героїв Небесної Сотні.  Класні керівники розповідали школярам про  події, що відбувалися на майдані Незалежності  восени  та взимку 2013-2014 років. Розпочали виховні заходи виконанням Державного Гімну України, педагоги демонстрували відеоролики, фотографії, розповіді очевидців та вшанували пам’ять,  загиблих хвилиною мовчання. Також, у фойє І поверху розміщено виставку малюнків «Діти України за мир!»

 

 

 

 

22 січня у нашій школі пройшли різноманітні заходи приурочені Дню Соборності України. Особливо сподобалася дітям початкової школи бліц-вікторина «У моєму серці – Україна!»  Учні активно відповідали на запитання пов’язані із знанням української державності, народних традицій, обрядів.

Для вихованців 7-8 класів була проведена гра-вікторина  «Любіть Україну!».   Школярі демонстрували знання з української літератури, географії, досягнення видатних людей нашої країни, архітектури рідного міста та ін. 

 

 

Наші найкращі друзі у організації дозвілля  школярів – позашкільний клуб «Ровесник». Вони завжди нас підтримують, захоплюють цікавими розвагами та гуртками і організовують чудові свята для учнів. Ось і цього разу наші колеги організували для школярів та жителів Військового містечка-33 цікаву розважальну програму «Новорічне рандеву з Дідом Морозом та Снігуронькою».  Біля новорічної ялинки, якою у цьому році порадувала дітлахів нещодавно створена громада містечка, відбулися казкові дійства, ігри, конкурси, танці та пісні. У розвагах приймала участь і малеча,  і дорослі, веселилися, гралися та раділи зустрічі з Дідом Морозом і Снігуронькою.

 

 

На Новий рік усі чекають дива, особливо діти. І таке диво для учнів 5-11 класу подарували лідери учнівського самоврядування разом із новорічною розважальною програмою «Реальна Баба Яга». У цьому дійстві було все: і казкові герої, і український фольклор, і молодіжні жарти, і сучасний Дід Мороз із ноутбуком, та, навіть, фантастичний обмін тілами.  Ми навіть не очікували від наших учнів такого артистизму, перевтілювання у своїх героїв та веселих жартів. Дякуємо нашим артистам та  «режисеру» цієї казки педагогу-організатору  Ніщик С.М. за чудову виставу та відкриття нових талантів у нашій шкільній родині. 

 

 

 

 

 

 

І знову нас приємно вразили своєю творчість учні 4 класу. Вони підготували та показали веселу  виставу  «Новорічна казка». Завдяки четвертокласникам учні початкової школи зустрілися із своїми улюбленими казковими героями: Змієм Гориничем, Бабою Ягою, Лісовиком та ін.., але побачили їх зовсім з іншого несподівано приємного боку.  Діти не лише показали цікаву, сучасну та веселу казку, а ще й провели для учнів хороводи, конкурси та ігри, загадували загадки і вручали призи активним учасникам цього, безперечно, незабутнього дійства.

 

 

 

Незважаючи на шалену зайнятість перед новорічними святами, класні керівники 1-А  (Тельнова Н.В.), 2-го (Рябушкіна О.В.), 4-го (Потапенко І.М.), 5-го (Теслюк Г.О.) та 6-го класів (Партика К.В.)  провели святково-розважальні програми для своїх вихованців. Педагоги організували для дітей  конкурси, ігри, хороводи та інші веселощі і, звичайно, Дід Мороз із Снігуронькою дарували дітлахам подарунки. З наступаючим Новим роком усіх! Веселих свят!