Новини


 На виконання Указу Президента України від 29.06.1994 №340/94 «Про День фізичної культури і спорту» та листа Дніпропетровського відділення комітету фізичного виховання і спорту МОН України від 03.08.2015 №248, з 07-12.09.2015 в КЗШ №84  проходив Олімпійський тиждень, під час якого були проведенні різноманітні заходи, а саме:

 

 

 

 

-  07.09.15- відбулося урочисте відкриття Олімпійського тижня, із початком якого  учнів привітала директор школи Бабіч Т.Г., побажала чесних змагань та спортивних перемог. Під час лінійки  внесли Олімпійський прапор, кожний клас назвали свій девіз і назву, діти початкових класів розповіли вірші про спорт.  

-  07.09.15 - класні керівники провели бесіди в класах «Здорова дитина, здорова родина, здорова нація», під час яких наголосили на важливість дотримання здорового способу життя та особливо занять спортом і фізкультурою. Класними керівниками були використані відеофільми та комп’ютерні презентації із відображенням спортивних досягнень українцями.

-  08.09.15 – між учнями 1-4 класів пройшов конкурс малюнків «Спорт – це життя». Найкращими роботами було визнано роботи учениці 3-А класу Грохольської Дарини   та учня 4 класу Вереітінова Владислава.

-  08.09.15 – усі класні колективи представили свої стіннівки «Вище! Швидше! Сильніше!» Стіннівки були цікаві, яскраві та різноманітні. Кожен клас отримав грамоту за окремою номінацією.

-  09.09.15 -   між учнями 1-4 класів пройшли спортивні змагання. Діти залюбки приймали участь у всіх естафетах, вболівали за своїх учасників та мали чудовий настрій.

-  09.09.15  - відбулося змагання з шахів та шах між 7-11 кл.. Перемогу в шаховому турнірі серед хлопців  виборов  учень 11 класу Кармазін Д., з шахів серед дівчаток учениця 8 класу Струк А.

-  10.09.15 -  серед учнів  5-8 класів пройшли спортивні змагання «Кільця дружби», які почалися інтелектуальною вікториною на знання дітьми різних видів спорту, українських спортсменів та правил Олімпійських ігор. Потім відбувалися спортивні естафети між командами різних класів. І місце здобули учні 8 класу, ІІ -  7-А і  ІІІ -  7-Б класу.  Усі діти залишилися задоволеними та були у піднесеному настрої.

-  11.09.15 – в усіх класах пройшов Єдиний Олімпійський урок.

Після Олімпійського уроку у школі пройшла урочиста лінійка закриття Олімпійського тижня. На лінійці директор школи Бабіч Т.Г. привітала та нагородила грамотами  переможців різних змагань, подякувала за активну участь у проведенні Олімпійського тижня та висловила сподівання, що спорт для учнів нашої школи стане одним із улюблених занять. 

Закінчився Олімпійський тиждень у школі відзначенням у Довгинцівському дендрарії Дня здоров’я, під час якого  учні також провели багато естафет та ігор.

12.09.15 р. учні школи приймали участь у змаганнях,  присвячених відзначенню Дня фізкультури і спорту на стадіоні «Локомотив». На жаль, призових місць у змаганнях не здобули.

Педагогічний колектив школи і надалі буде працювати у напрямку залучення дітей до здорового способу життя, активним заняттям спорту,  використовуючи  у своїй роботі різноманітні здоров`язберігаючі технології.