Патріотичне виховання


З метою вшанування пам’яті героїв Крут з 26 по 29 січня 2016 року  в КЗШ №84 було проведено освітньо-виховні заходи, присвячені вшануванню подвигу українських юнаків, що полягли під Крутами.

З 26.01.2016 - в бібліотеці оформлена тематична виставка літератури «Крути - наша слава наша гордість». Завідуюча бібліотекою Семенець Т.Ф. організувала інформ-дайджест для учнів 6-7 класів та розповіла школярам про курсантів, які загинули за незалежну Україну.

 

27.01.2016 -  вчитель історії Єгорова Н.І. організувала коментований перегляд фільму-реконструкції для учнів 8-11 класів «Крути – символ національного відродження». Підлітки були під сильним впливом від фільму, активно обговорювали побачене та ділилися враженнями.

28.01.2016 – учнівським самоврядуванням під керівництвом педагога-організатора Ніщик С.М. було підготовлено та проведено усний журнал «Їм було лише по 16…»  у 3-7 класах. Школярі розповіли про буремні події 29 січня 1918 року під с.Крути.

29 січня 2016 року о 8.30 у КЗШ №84 проведено єдину виховну годину приурочену Дням пам’яті героїв Крут: «Вони боролися за волю України»;

З 21.01.2016 – у КЗШ №84 функціонує виставка малюнків організована вчителем образотворчого мистецтва Теслюк Г.О. «Моя найкраща Україна», де представлені роботи учнів початкових та середніх, у яких вони передали своє бачення та відношення до рідної країни. Усі роботи позитивні, яскраві та передають бажання дітей бачити Україну мирною та квітучою;

Протягом тижня класними керівниками було  організовано перегляд презентацій та відеофільмів патріотичного направлення.

Вчителі школи використовували наочні матеріали, мультимедійні презентації, історичні відомості з цього питання, щоб донести до учнів велич подвигу захисників незалежності України та їх безмежну любов до Батьківщини.