Проф. робота

Серед різноманітних проблем нашого суспільства однією з найбільших є проблема катастрофічного погіршення стану здоров’я школярів, поширення негативних тенденцій серед учнівської молоді, незадовільною реалізацією усіх складових здорового способу життя.

Незважаючи на  всі складності нашого життя, кожен із нас має бережно ставитися до власного здоров`я, плекати найдорожчий скарб у житті і навчити цьому дітей та, навіть, їх батьків маємо ми – педагоги. Донести до свідомості наших учнів, що  тільки творча, духовно багата і здорова особистість зможе зрозуміти ці прості істини і вести здоровий спосіб життя,  плідно працюючи, активно відпочиваючи, щоб бути здоровим і щасливим.

      Тому у нашій школі проводиться постійна робота, метою якої є формування в учнів здорового способу життя, вироблення в кожного потреби та звички збереження, зміцнення власного здоров`я, а також активізація здорового способу життя, профілактика різних  захворювань, створення сприятливих умов для фізичного, психічного, соціального й духовного здоров`я дітей.

Відповідно до листа  Міністерства соціальної політики України від 21.10.2015 №15947/0/14-15/59  «Щодо проведення щорічної акції «16 днів проти гендерного насильства», з метою звернення уваги громадськості до трьох актуальних проблем українського суспільства: подолання  насильства в сім’ї, торгівлі людьми та будь - яких проявів гендерної дискримінації, з метою підвищення обізнаності про гендерне насильство, утвердження ненасильницької ідеології, у школі з 23.11.2015р. по 04.12.2015 р. пройшла профілактично-просвітницька акція «16 днів проти гендерного насильства».

            З метою інформування дітей і підлітків щодо змісту європейської цінності – толерантності та привернення уваги до проблем нетерпимості у КЗШ №84 згідно плану роботи управління освіти було сплановано та проведено ряд заходів присвячених міській соціально-просвітницькій акції «Засвіти ліхтарик толерантності».

На виконання плану роботи  управління освіти і науки, з метою підвищення інформованості, громадської активності дітей і підлітків у сфері пропаганди здорового способу життя та поширення досвіду альтернативних видів і форм діяльності  з 12.10.2015 по 16.10.2015 у КЗШ№84 проводилася  рекламно-просвітницька кампанія «Ми за життя без тютюну, алкоголю, наркотиків» .